Otteluohjelma
Lähetetty: 09.06.2018 20:12
Runkosarja
1. Lauantai 19.10.2013
19:30 FC Malaga - FC Elizaveta 4-8
20:00 AS Bobba - FC Saunakaveriporukka 4-2
Lepovuorossa: AS Nalle
2. Maanantai 21.10.2013
19:30 FC Elizaveta - AS Bobba 3-8
20:00 FC Saunakaveriporukka - AS Nalle 4-2
Lepovuorossa: FC Malaga
3. Keskiviikko 23.10.2013
19:30 AS Bobba - AS Nalle 6-2
20:00 FC Malaga - FC Saunakaveriporukka 3-14
Lepovuorossa: FC Elizaveta
4. Lauantai 26.10.2013
19:30 AS Nalle - FC Malaga 9-2
20:00 FC Saunakaveriporukka - FC Elizaveta 3-4
Lepovuorossa: AS Bobba
5. Maanantai 28.10.2013
19:30 FC Malaga - AS Bobba 2-8
20:00 FC Elizaveta - AS Nalle 0-8
Lepovuorossa: FC Saunakaveriporukka
6. Keskiviikko 30.10.2013
19:30 AS Nalle - FC Elizaveta 10-4
20:00 AS Bobba - FC Malaga 4-4
Lepovuorossa: FC Saunakaveriporukka
7. Lauantai 02.11.2013
19:30 FC Elizaveta - FC Saunakaveriporukka 10-0 lv
20:00 FC Malaga - AS Nalle 5-8
Lepovuorossa: AS Bobba
8. Maanantai 04.11.2013
19:30 FC Saunakaveriporukka - FC Malaga 8-5
20:00 AS Nalle - AS Bobba 8-3
Lepovuorossa: FC Elizaveta
9. Keskiviikko 06.11.2013
19:30 AS Nalle - FC Saunakaveriporukka 1-4
20:00 AS Bobba - FC Elizaveta 6-3
Lepovuorossa: FC Malaga
10. Lauantai 09.11.2013
19:30 FC Elizaveta - FC Malaga 10-5
20:00 FC Saunakaveriporukka - AS Bobba 10-3
Lepovuorossa: AS Nalle
Maalit kierroksittain
Kierros 1: 18, ka 9
Kierros 2: 17, ka 8,5
Kierros 3: 25, ka 12,5
Kierros 4: 18, ka 9
Kierros 5: 18, ka 9
Kierros 6: 22, ka 11
Kierros 7: 23, ka 11,5
Kierros 8: 24, ka 12
Kierros 9: 14, ka 7
Kierros 10: 28, ka 14
Yhteensä: 207, ka 10,4
Välierät
1. Maanantai 11.11.2013
19:00 AS Bobba - FC Elizaveta 7-3
20:00 AS Nalle - FC Saunakaveriporukka 12-0
2. Keskiviikko 13.11.2013
19:00 FC Saunakaveriporukka - AS Nalle 19-2
20:00 FC Elizaveta - AS Bobba 7-9
3. Lauantai 16.11.2013 (tarvittaessa)
20:00 AS Nalle - FC Saunakaveriporukka 4-7
Otteluvoitot
AS Nalle - FC Saunakaveriporukka 1-2
AS Bobba - FC Elizaveta 2-0
Maalit kierroksittain
Kierros 1: 22, ka 11
Kierros 2: 37, ka 18,5
Kierros 3: 11, ka 11
Yhteensä: 70, ka 14
Mitalipelit
1. Maanantai 18.11.2013
19:00 AS Nalle - FC Elizaveta 1-0 *
20:00 AS Bobba - FC Saunakaveriporukka 7-0
2. Keskiviikko 20.11.2013
19:00 FC Elizaveta - AS Nalle 2-12
20:00 FC Saunakaveriporukka - AS Bobba 0-1 *
* Otteluiden pöytäkirjat katosivat.
Otteluvoitot
AS Nalle - FC Elizaveta 2-0
AS Bobba - FC Saunakaveriporukka 2-0
Maalit kierroksittain
Kierros 1: 7, ka 7
Kierros 2: 14, ka 14
Yhteensä: 21, ka 10,5
1. Lauantai 19.10.2013
19:30 FC Malaga - FC Elizaveta 4-8
20:00 AS Bobba - FC Saunakaveriporukka 4-2
Lepovuorossa: AS Nalle
2. Maanantai 21.10.2013
19:30 FC Elizaveta - AS Bobba 3-8
20:00 FC Saunakaveriporukka - AS Nalle 4-2
Lepovuorossa: FC Malaga
3. Keskiviikko 23.10.2013
19:30 AS Bobba - AS Nalle 6-2
20:00 FC Malaga - FC Saunakaveriporukka 3-14
Lepovuorossa: FC Elizaveta
4. Lauantai 26.10.2013
19:30 AS Nalle - FC Malaga 9-2
20:00 FC Saunakaveriporukka - FC Elizaveta 3-4
Lepovuorossa: AS Bobba
5. Maanantai 28.10.2013
19:30 FC Malaga - AS Bobba 2-8
20:00 FC Elizaveta - AS Nalle 0-8
Lepovuorossa: FC Saunakaveriporukka
6. Keskiviikko 30.10.2013
19:30 AS Nalle - FC Elizaveta 10-4
20:00 AS Bobba - FC Malaga 4-4
Lepovuorossa: FC Saunakaveriporukka
7. Lauantai 02.11.2013
19:30 FC Elizaveta - FC Saunakaveriporukka 10-0 lv
20:00 FC Malaga - AS Nalle 5-8
Lepovuorossa: AS Bobba
8. Maanantai 04.11.2013
19:30 FC Saunakaveriporukka - FC Malaga 8-5
20:00 AS Nalle - AS Bobba 8-3
Lepovuorossa: FC Elizaveta
9. Keskiviikko 06.11.2013
19:30 AS Nalle - FC Saunakaveriporukka 1-4
20:00 AS Bobba - FC Elizaveta 6-3
Lepovuorossa: FC Malaga
10. Lauantai 09.11.2013
19:30 FC Elizaveta - FC Malaga 10-5
20:00 FC Saunakaveriporukka - AS Bobba 10-3
Lepovuorossa: AS Nalle
Maalit kierroksittain
Kierros 1: 18, ka 9
Kierros 2: 17, ka 8,5
Kierros 3: 25, ka 12,5
Kierros 4: 18, ka 9
Kierros 5: 18, ka 9
Kierros 6: 22, ka 11
Kierros 7: 23, ka 11,5
Kierros 8: 24, ka 12
Kierros 9: 14, ka 7
Kierros 10: 28, ka 14
Yhteensä: 207, ka 10,4
Välierät
1. Maanantai 11.11.2013
19:00 AS Bobba - FC Elizaveta 7-3
20:00 AS Nalle - FC Saunakaveriporukka 12-0
2. Keskiviikko 13.11.2013
19:00 FC Saunakaveriporukka - AS Nalle 19-2
20:00 FC Elizaveta - AS Bobba 7-9
3. Lauantai 16.11.2013 (tarvittaessa)
20:00 AS Nalle - FC Saunakaveriporukka 4-7
Otteluvoitot
AS Nalle - FC Saunakaveriporukka 1-2
AS Bobba - FC Elizaveta 2-0
Maalit kierroksittain
Kierros 1: 22, ka 11
Kierros 2: 37, ka 18,5
Kierros 3: 11, ka 11
Yhteensä: 70, ka 14
Mitalipelit
1. Maanantai 18.11.2013
19:00 AS Nalle - FC Elizaveta 1-0 *
20:00 AS Bobba - FC Saunakaveriporukka 7-0
2. Keskiviikko 20.11.2013
19:00 FC Elizaveta - AS Nalle 2-12
20:00 FC Saunakaveriporukka - AS Bobba 0-1 *
* Otteluiden pöytäkirjat katosivat.
Otteluvoitot
AS Nalle - FC Elizaveta 2-0
AS Bobba - FC Saunakaveriporukka 2-0
Maalit kierroksittain
Kierros 1: 7, ka 7
Kierros 2: 14, ka 14
Yhteensä: 21, ka 10,5